OFERTA

Organizowanie spotkań z uczniami szkół

Udział uczniów w organizowanych przez Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych zajęciach i spotkaniach z przedstawicielami kadry naukowej pozwalają na poszerzenie zakresu wiedzy, ale także  na zapoznanie się z funkcjonowaniem uczelni, jej studentami oraz wykładowcami.

Regulamin zgłaszania i rejestracji na wybrane zajęcia

Przyjęto, że chcąc skorzystać z szerokiej oferty kształcenia proponowanej przez pracowników naszego Wydziału należy zgłosić grupę najpóźniej 2 tygodnie przed planowanym przyjazdem poprzez pobranie odpowiedniego formularza i przesłanie go na adres: szkolawngig@amu.edu.pl.

Formularze zgłoszeniowe:

Po przesłaniu formularza odezwiemy się do Państwa z informacją zwrotną. Bardzo prosimy o przestrzeganie powyższych wytycznych, gdyż ułatwi nam to realizację wspólnych celów. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy zgłaszane ze strony naszych Parterów.

WYKŁADY i WARSZTATY

harmonogram na rok akademicki 2019/2020